utopia
digital world - analog mindsrevox blogja
Tiglon TMX-3 és a Quad esete.
revox, cs, 2014-08-21 16:09
Üldögéltem hétvégén és néztem a Kürthy Tomitól kapott alátéteket és egyszer nagy levegőt vettem, benyomtam a szubokat, a CD játszót és az erősítőt. Valójában valami oknál fogva a Nitzer Ebb Getting Closerjét dúdolásztam(nem is értem, nem egy nyugodt reggeli ébredező muzsika), de ránéztem a lemezjátszóra és nem volt az az isten, hogy azt beüzemeljem és csak LP-n van meg.
47Lab Shigaraki Phono upGrade
revox, h, 2014-08-18 12:37
Épp tegnap mondtam Szuszkának, hogy nála folyton fotózok, aztán alig kerül valami fel belőle. Mire hazaérek, már kicsit fáradt vagyok, aztán a pillanat heve tovaszáll. Most nem szállt, bár nagyon nem is heveskedem, csak nézegettem a képeket és arra jutottam, végül is csináltunk valamit, amit más nem nagyon eddig.
Újabb pakk...
revox, p, 2014-08-15 13:2247Lab Midnight Blue
revox, cs, 2014-08-14 14:16
Kedves testvéreim. most vagyok annyira fáradt, hogy egyéb dologhoz se erőm, se kedvem. Talán az eső is ideér, így megúszom a délutáni edzést. Arról nem beszélve, kezdenek a dolgok feltolódni, így essünk túl rajta. Nem lesz bő lére eresztve, mert az egyszerűséget felesleges túl hosszan magyarázni. A cigánypecsenye nem a díszítőkörettől lesz finom, bár való igaz, úgy -lenne- elegáns. Egyszerű parasztgrill módra csapjunk bele a lecsóba(pedig most ebédeltem...)
Uborkaszezonban se(M) áll meg az élet
revox, k, 2014-07-15 22:00Cure again
revox, h, 2014-05-12 21:33The Cure, Opel Astra és Mátészalka
revox, h, 2014-04-14 20:28
A három dolognak vajh mi köze lehet egymáshoz, főleg mi köze lehet a halfnote-hoz? Van úgy, ha nagyon sietősen kell valaki a cégnél, hogy lehetetlen idő alatt transzportálja le a hivatali autót a megadott címre, riasztanak. Nem nagy masina, mert csak egy 1.6-os Astra (és csendben mondom, lehet jobban félek benne -a lengő futóművétől-, mint az utasok, de javasolni szoktam nekik a majrévasat és a szembehunyást).
Jobb lett a kép a plazmán. Jót tesz neki a FAL
revox, k, 2014-04-01 15:23
Nemrég megfigyeltük, amikor cserélgetem az AN P2SE tápdrótját, más lesz a kép a plazmaTVn. Ne menjünk bele, melyik TV a jobb. Van LCD is, plazma is. Ég és föld a plazma javára. Vannak színek és él. Na ez a hülye plazma megérezte az erősítő tápdrótját. Ne kérdezd hogyan, megérezte. És akkor ennyi? Nem! Most megérzett még valamit. Nekem is feltűnt, de a teljesen avatatlan (ja, a nőnemű, jól tippeltél) csak annyit dobott oda, "sokkal szebb a kép".
Egy újabb szögegyszerű Tiglon
revox, sze, 2014-03-12 19:55
Lassan közhelyes ellőni ezt az egyszerű mint a szög dolgot, de ha valaki ránéz erre az állványra, mi más jutna eszébe? Semmi, max annyi, mint a Tiglon alátéteket bámulva. Azt már tudjuk, mit tud a szögegyszerű TMZ3, ami azért nem is annyira egyszerű, de ránézésre mégis. Titkot se csinálnak belőle, hogy a TMZ széria kis faperselye/csészéje nagyban hozzájárul az izolációs hatáshoz, amit valami száz(100) éves tikfából faragnak ki.
ksl spc nagy árengedménnyel
revox, sze, 2014-03-12 16:38
egyik fórum apró rovatában találtam az alábbi kihagyhatatlan vételi lehetőséget: ksl spc 75cm dugók nélkül 35ezer- és lecsaptak rá,nehogy elvigye valaki. gyors fejszámolás,.ha Kürthynél 48ezer/méter az ára,akkor 75cm tesók közt is 36ezer és ez a legújabb verzió. ...ami persze sokat nem jelent, de ez új, az meg nem. a használtban az a jó, hogy lényegesen olcsóbb. azt nem értem, akinek kell 75cm és szán rá ennyit, miért vadássza, mikor megkaphatja bármikor :) persze ez így túl snassz.
