
A CD fiókja megszorult, nem húzta be. Volt már néha, megtoltam, bement. Most is, csak kattant is egy nagyot, aztán még kijött és ennyi is volt :D Szétkaptam, de nem lettem okosabb. Sebaj, addig jó lesz a tartalék. Nabassz, hát nem jobban szól?! Hamarabb fiókon kellett volna rúgni a régit...