utopia
digital world - analog mindsRest day
A Tour de FAL projektnek tegnap volt egy pihenőnapja. Így aki izgatottan várta, hogy szívat meg ismét a FAL, most nem tette. Helyette benyomtam a TMP Quanticot, brutuszra állítottam és telefonon megküldtem vegyesbazárral. Propellerel is. Nem bügott, de azért gyengébb volt, mint a FAL. Alapvetően tök élvezetes még így is zenét hallgatni. Mi a pékfene visz rá embereket, hogy végletekig kihegyezett baromságokkal keregessék magukat egy spirálba, amiből nincs kiszállás? Pedig, akár ez is elég ahhoz, hogy értelmesen meg tudd hallgatni a zenéket. Nem annyira kifinomult, mint egy bazi drága (és jó) rendszer, de valójában csak kergetünk valamit, ami igazából már messze túlmutat azon, amit sokan hangoztatnak: "óó, engem csak a zenehallgatás érdekel". Egyébként itt válik el az ocsú a búzától. Amit így is meghallgatsz, azt a zenét szereted. Amit nem, azt csak szereted hallgatni :)
